IHLP1212BZER3R3M11 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Vishay Dale
In Stock: 4 706
Datasheet
3.3 µH Shielded Molded Inductor 2.7 A 61mOhm Max Nonstandard