IHLP1212BZER2R2M11 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Eaton - Electronics Division
In Stock: 1 118
Datasheet
2.2 µH Shielded Molded Inductor 3 A 46mOhm Max Nonstandard