IHLP1210ABEZR47M5A
DigiKey Part Number
541-IHLP1210ABEZR47M5ATR-ND - Tape & Reel (TR)
541-IHLP1210ABEZR47M5ACT-ND - Cut Tape (CT)
541-IHLP1210ABEZR47M5ADKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IHLP1210ABEZR47M5A
Description
FIXED IND 0.47UH 5.1A 22 MOHM SM