IHLP1210ABEZ4R7M5A
DigiKey Part Number
541-IHLP1210ABEZ4R7M5ATR-ND - Tape & Reel (TR)
541-IHLP1210ABEZ4R7M5ACT-ND - Cut Tape (CT)
541-IHLP1210ABEZ4R7M5ADKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IHLP1210ABEZ4R7M5A
Description
FIXED IND 4.7UH 1.8A 180 MOHM SM