CRCW25121K10FKEG is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 3 295
Datasheet
Direct
Stackpole Electronics Inc
Similar
TE Connectivity Passive Product
Similar
YAGEO
Panasonic Industry
YAGEO
1.1 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film