A332K20X7RL5UAA is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
3300 pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R Axial
A332K20X7RL5UAA
DigiKey Part Number
A332K20X7RL5UAA-ND - Tape & Box (TB)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A332K20X7RL5UAA
Description
CAP CER 3300PF 500V X7R AXIAL
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
A332K20X7RL5UAA Models
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Packaging
Tape & Box (TB)
Size / Dimension
0.118" Dia x 0.197" L (3.00mm x 5.00mm)
Tolerance
±10%