715C50KTT20M4
DigiKey Part Number
BC5281-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
715C50KTT20M4
Description
CAP CER 200PF 50KV N4700 DISK
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
200 pF ±20% 50000V (50kV) Ceramic Capacitor N4700 Disk, Metal Fitting - Threaded
Operating Temperature
-30°C ~ 85°C
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.984" Dia x 1.260" L (25.00mm x 32.00mm)