8Y-38.400MAAV-T is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
TXC CORPORATION
In Stock: 0
Datasheet
Similar
TXC CORPORATION
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
38.4 MHz ±30ppm Crystal 8pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead