D10AA20Z4
DigiKey Part Number
4244-D10AA20Z4TR-ND - Tape & Reel (TR)
4244-D10AA20Z4CT-ND - Cut Tape (CT)
4244-D10AA20Z4DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
D10AA20Z4
Description
RF ATTENUATOR 20DB 50OHM 2SMD
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Attenuators 20dB 0 Hz ~ 3 GHz 50 Ohms 10W 2-SMD, No Lead
Category
Frequency Range
0 Hz ~ 3 GHz
Manufacturer
TTM Technologies, Inc.
Power (Watts)
10W
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Impedance
50 Ohms