C20A50Z4
DigiKey Part Number
4244-C20A50Z4TR-ND - Tape & Reel (TR)
4244-C20A50Z4CT-ND - Cut Tape (CT)
4244-C20A50Z4DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C20A50Z4
Description
RF ATTENUATOR 50OHM
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Attenuators 0 Hz ~ 4 GHz 50 Ohms 20W Nonstandard SMD
Category
Power (Watts)
20W
Manufacturer
TTM Technologies, Inc.
Impedance
50 Ohms
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Package / Case
Nonstandard SMD
Part Status
Active
Base Product Number
Frequency Range
0 Hz ~ 4 GHz