C16A50Z4
DigiKey Part Number
4244-C16A50Z4TR-ND - Tape & Reel (TR)
4244-C16A50Z4CT-ND - Cut Tape (CT)
4244-C16A50Z4DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C16A50Z4
Description
TERMINATION 16W 4GHZ 50 OHM SMD
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF IC Termination DCS, GSM, PCS 0Hz ~ 4GHz 16W SMD
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
C16A50Z4 Models
Category
RF Type
DCS, GSM, PCS
Manufacturer
TTM Technologies, Inc.
Secondary Attributes
16W
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Mounting Type
Surface Mount
Part Status
Active
Package / Case
2-SMD, No Lead
Function
Termination
Supplier Device Package
SMD
Frequency
0Hz ~ 4GHz