CKG45KX7R2J104M290JJ is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 974
Datasheet
MFR Recommended
TDK
In Stock: 521
Datasheet
Upgrade
In Stock: 2 237
0.1 µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R SMD, J-Lead