CGJ2B3X7R1H103K050BB is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 1 368 615
Datasheet
Direct
YAGEO
In Stock: 58 767
Datasheet
YAGEO
KEMET
KEMET
10000 pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)