C3216X8R1E684K115AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 872
Datasheet
0.68 µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric)