C3216NP02J392J085AA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
TDK
In Stock: 2 610
Datasheet
3900 pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)