C3216C0G1H104J160AA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 946
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 44 506
Datasheet
Upgrade
In Stock: 0
Direct
Murata Electronics
Murata Electronics
0.1 µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)