C2012X7R1H104K125AM is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 1 746
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 943
Datasheet
KEMET
In Stock: 0
In Stock: 734
KYOCERA AVX
In Stock: 77
Upgrade
Upgrade
0.1 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)