MCASH219SB7332KTNA01 is available for purchase but is not normally stocked.
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
KYOCERA AVX
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
3300 pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
MCASH219SB7332KTNA01
DigiKey Part Number
587-MCASH219SB7332KTNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MCASH219SB7332KTNA01
Description
CAP CER 3300PF 100V X7R 0805
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
MCASH219SB7332KTNA01 Models
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Mfr
Ratings
AEC-Q200
Package / Case
0805 (2012 Metric)
Capacitance
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Tolerance
±10%
Thickness (Max)
0.037" (0.95mm)