LMK105BJ104KV-M is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
Taiyo Yuden
In Stock: 118 899
Upgrade
Taiyo Yuden
In Stock: 354
Datasheet
In Stock: 4 164 272
Datasheet
Direct
KEMET
Direct
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
KEMET
YAGEO
0.1 µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)