OWEMGLLANF-156.250000 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taitien
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Renesas Electronics Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Skyworks Solutions Inc.
Skyworks Solutions Inc.
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
ECS Inc.
Diodes Incorporated
SiTime
SiTime
156.25 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
OWEMGLLANF-156.250000
DigiKey Part Number
OWEMGLLANF-156.250000-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OWEMGLLANF-156.250000
Description
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Manufacturer Standard Lead Time
7 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Output
LVPECL
Mfr
Voltage - Supply
3.3V
Series
Frequency Stability
±50ppm
Packaging
Strip
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Part Status
Active
Current - Supply (Max)
50mA
Base Resonator
Mounting Type
Surface Mount
Type
Package / Case
6-SMD, No Lead
Frequency
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.053" (1.35mm)