OOKWDLVAYF-156.250000MHZ is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Taitien
In Stock: 100
Datasheet
156.25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 1.8V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Taitien Electronics – OO-U Series Ultra Low Jitter Oscillators
OOKWDLVAYF-156.250000MHZ
DigiKey Part Number
1664-OOKWDLVAYF-156.250000MHZ-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OOKWDLVAYF-156.250000MHZ
Description
XTAL OSC XO 156.25MHZ 1.8V LVDS
Customer Reference
Detailed Description
Category
Output
LVDS
Mfr
Voltage - Supply
1.8V
Series
Frequency Stability
±25ppm
Packaging
Strip
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Part Status
Discontinued at DigiKey
Current - Supply (Max)
30mA
Base Resonator
Mounting Type
Surface Mount
Type
Package / Case
6-SMD, No Lead
Frequency
Size / Dimension
0.085" L x 0.069" W (2.15mm x 1.75mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.032" (0.81mm)