TG-A9000-10-10-1.0
DigiKey Part Number
1168-TG-A9000-10-10-1.0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG-A9000-10-10-1.0
Description
THERM PAD 10MMX10MM PINK
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Thermal Pad Pink 10.00mm x 10.00mm Square
Category
Shape
Square
Manufacturer
t-Global Technology
Outline
10.00mm x 10.00mm
Series
Thickness
0.0394" (1.000mm)
Packaging
Bulk
Color
Pink
Part Status
Active
Thermal Conductivity
9.0W/m-K