TG-A373L-150-150-0.5-0 is Obsolete and no longer manufactured.
t-Global Technology
In Stock: 0
Datasheet
Thermal Pad Yellow 150.00mm x 150.00mm Square
TG-A373L-150-150-0.5-0
DigiKey Part Number
1168-TG-A373L-150-150-0.5-0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG-A373L-150-150-0.5-0
Description
THERM PAD 150MMX150MM YLW
Customer Reference
Detailed Description
Category
Outline
150.00mm x 150.00mm
Thickness
0.0197" (0.500mm)
Thermal Conductivity
1.5W/m-K