SIT9365AI-2E2-33N322.265625
DigiKey Part Number
1473-SIT9365AI-2E2-33N322.265625-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SIT9365AI-2E2-33N322.265625
Description
MEMS OSC XO 322.265625MHZ LVDS
Customer Reference
Detailed Description
322.265625 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Package / Case
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Base Resonator
Supplier Device Package
6-PQFV (7x5)
Type
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)