NSYTBS241910T
DigiKey Part Number
4008-NSYTBS241910T-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
NSYTBS241910T
Description
BOX ABS GRY /CL 9.49"L X 7.64""W
Detailed Description
Box Plastic, ABS Light Gray, Clear Cover/Door Cover Included 9.488" L x 7.638" W (241.00mm x 194.00mm) X 4.213" (107.00mm)
EDA/CAD Models
NSYTBS241910T Models
Category
Area (L x W)
72.5in² (468cm²)
Color
Light Gray, Clear Cover/Door
Thickness
0.315" (8.00mm)
Size / Dimension
9.488" L x 7.638" W (241.00mm x 194.00mm)
Ratings
Height
4.213" (107.00mm)