NSYCRN66250P
DigiKey Part Number
4008-NSYCRN66250P-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
NSYCRN66250P
Description
ENCLOSURE STL 23.62"L X 23.62"W
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Enclosure Metal, Steel Light Gray Hinged Door 23.622" L x 23.622" W (600.00mm x 600.00mm) X 9.843" (250.00mm)
EDA/CAD Models
NSYCRN66250P Models
Category
Height
9.843" (250.00mm)
Mfr
Area (L x W)
558in² (3600cm²)
Packaging
Bulk
Design
Hinged Door
Color
Light Gray
Size / Dimension
23.622" L x 23.622" W (600.00mm x 600.00mm)