NSYCRN64250
DigiKey Part Number
4008-NSYCRN64250-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
NSYCRN64250
Description
ENCLOSURE STL 23.62"L X 15.75"W
Detailed Description
Enclosure Metal, Steel Light Gray Hinged Door 23.622" L x 15.748" W (600.00mm x 400.00mm) X 9.843" (250.00mm)
EDA/CAD Models
NSYCRN64250 Models
Category
Height
9.843" (250.00mm)
Mfr
Area (L x W)
372in² (2400cm²)
Color
Light Gray
Size / Dimension
23.622" L x 15.748" W (600.00mm x 400.00mm)