NSYCRN34200T
DigiKey Part Number
4008-NSYCRN34200T-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
NSYCRN34200T
Description
ENCLOSURE STL 11.81"L X 15.75"W
Detailed Description
Enclosure Metal, Steel Light Gray, Clear Cover/Door Hinged Door 11.811" L x 15.748" W (300.00mm x 400.00mm) X 7.874" (200.00mm)
EDA/CAD Models
NSYCRN34200T Models
Category
Height
7.874" (200.00mm)
Mfr
Area (L x W)
186in² (1200cm²)
Color
Light Gray, Clear Cover/Door
Size / Dimension
11.811" L x 15.748" W (300.00mm x 400.00mm)