NSYCRN33150
DigiKey Part Number
4008-NSYCRN33150-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
NSYCRN33150
Description
ENCLOSURE STL 11.81"L X 11.81"W
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Enclosure Metal, Steel Gray Cover Included 11.811" L x 11.811" W (300.00mm x 300.00mm) X 5.906" (150.00mm)
EDA/CAD Models
NSYCRN33150 Models
Category
Height
5.906" (150.00mm)
Mfr
Area (L x W)
140in² (900cm²)
Packaging
Box
Design
Cover Included
Color
Gray
Size / Dimension
11.811" L x 11.811" W (300.00mm x 300.00mm)