XUP736156.250000I is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Renesas Electronics Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 200
Datasheet
Direct
Connor Winfield
In Stock: 177
Parametric Equivalent
Aker Technology Corp
In Stock: 898
SiTime
In Stock: 0
SiTime
Rochester Electronics, LLC
156.25 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XUP736156.250000I
DigiKey Part Number
800-4034-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XUP736156.250000I
Description
MULTIMKT-TIMING
Manufacturer Standard Lead Time
33 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Strip
Current - Supply (Max)
75mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.057" (1.45mm)