XUP536156.250000X is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Renesas Electronics Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
SiTime
In Stock: 0
Datasheet
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
In Stock: 334
Suntsu Electronics, Inc.
In Stock: 334
156.25 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XUP536156.250000X
DigiKey Part Number
800-XUP536156.250000XTR-ND - Tape & Reel (TR)
800-XUP536156.250000XCT-ND - Cut Tape (CT)
800-XUP536156.250000XDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XUP536156.250000X
Description
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Current - Supply (Max)
115mA
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)