XLP536155.520000X is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
ECS Inc.
Parametric Equivalent
SiTime
Parametric Equivalent
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
In Stock: 177
Suntsu Electronics, Inc.
In Stock: 177
155.52 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XLP536155.520000X
DigiKey Part Number
800-4093-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XLP536155.520000X
Description
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Manufacturer Standard Lead Time
33 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Current - Supply (Max)
120mA
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)