71V3578S133PFGI is Obsolete and no longer manufactured.
SRAM - Synchronous, SDR Memory IC 4.5Mbit Parallel 133 MHz 4.2 ns 100-TQFP (14x14)
71V3578S133PFGI
DigiKey Part Number
71V3578S133PFGI-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
71V3578S133PFGI
Detailed Description
Clock Frequency
133 MHz
Access Time
4.2 ns
Part Status
Obsolete
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)