050R18-102B
DigiKey Part Number
HFF-18U-04-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
050R18-102B
Description
CABLE FFC/FPC 18POS 0.5MM 4"
Detailed Description
18 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 4.000" (101.60mm)
Category
Pitch
0.020" (0.50mm)
Length
4.000" (101.60mm)
Length - Exposed Ends
0.140" (3.56mm)
Number of Conductors
18
Additional Resources
In-Stock: 497
Check for Additional Incoming Stock
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
1kr 31,02000kr 31,02
10kr 26,38400kr 263,84
25kr 24,72720kr 618,18
50kr 23,54480kr 1 177,24
100kr 22,42000kr 2 242,00
250kr 21,01596kr 5 253,99
500kr 20,01280kr 10 006,40
1 000kr 19,05788kr 19 057,88
2 500kr 17,86573kr 44 664,32
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
CABLE FFC/FPC 18POS 0.5MM 2"
In-Stock: 1597
CABLE FFC/FPC 18POS 0.5MM 3"
In-Stock: 554
CABLE FFC/FPC 18POS 0.5MM 5"
In-Stock: 47
CABLE FFC/FPC 18POS 0.5MM 5.98"