T200X000YQ1
DigiKey Part Number
T200X000YQ1-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
T200X000YQ1
Description
SUPER-TACK CONTINUOUS TAPE, BLUE
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Blue Standard, Continuous Label 2.00" W x 1.20" L (50.8mm x 30.4mm)
Category
Label Size
2.00" W x 1.20" L (50.8mm x 30.4mm)
Manufacturer
Panduit Corp
Color
Blue
Packaging
Bulk
Material
Polyester
Part Status
Active
Operating Temperature
-40°C ~ 150°C