S050X125VATY
DigiKey Part Number
298-18670-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S050X125VATY
Description
LABEL SELF LAMINATING WHITE
Detailed Description
White Self Laminating Label 0.50" x 1.25" (12.7mm x 31.8mm)
Material
Vinyl
For Use With/Related Products
TDP43MY Thermal Transfer Desktop Printer
Operating Temperature
-40°C ~ 93°C
Label Type
Self Laminating
Base Product Number
Label Size
0.50" x 1.25" (12.7mm x 31.8mm)