S050X075VATY
DigiKey Part Number
298-18667-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S050X075VATY
Description
LABEL SELF LAMINATING WHITE
Detailed Description
White Self Laminating Label 0.50" x 0.75" (12.7mm x 19.1mm)
Material
Vinyl
Packaging
Bulk
For Use With/Related Products
TDP43MY Thermal Transfer Desktop Printer
Part Status
Active
Shelf Life
24 Months
Operating Temperature
-40°C ~ 93°C
Label Size
0.50" x 0.75" (12.7mm x 19.1mm)