EEE-FK1V471AQ is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Rubycon
In Stock: 61
Datasheet
Similar
Cornell Dubilier Knowles
In Stock: 15 903
Datasheet
Chemi-Con
In Stock: 1 495
Nichicon
Nichicon
470 µF 35 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C