MRF101AN-50MHZ
DigiKey Part Number
568-14756-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MRF101AN-50MHZ
Description
MRF101AN REF BRD 50MHZ 119W
Detailed Description
MRF101AN - Transistor 50MHz Evaluation Board
RF Frequency
50MHz
Frequency
50MHz