PZU4.3B3A,115 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
In Stock: 13 685
Datasheet
Similar
In Stock: 0
Datasheet
onsemi
Zener Diode 4.3 V 320 mW ±2% Surface Mount SOD-323