PZU3.9B1A,115 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 25 538
Datasheet
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
In Stock: 13 747
Datasheet
Similar
onsemi
Zener Diode 3.9 V 320 mW ±2% Surface Mount SOD-323