PSMN4R6-60BS,118 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
onsemi
In Stock: 0
Similar
Infineon Technologies
In Stock: 0
Datasheet
Infineon Technologies
Datasheet
onsemi
IXYS
N-Channel 60 V 100A (Tc) 211W (Tc) Surface Mount D2PAK