PSMN015-100B,118 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Nexperia USA Inc.
In Stock: 4 024
Datasheet
Direct
onsemi
In Stock: 880
Datasheet
Similar
Infineon Technologies
In Stock: 1 283
Similar
onsemi
In Stock: 22
In Stock: 34
In Stock: 524
In Stock: 100
In Stock: 869
Infineon Technologies
In Stock: 150
N-Channel 100 V 75A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount D2PAK