BZX84-C9V1,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 41 921
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 5 637
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Panjit International Inc.
In Stock: 94
onsemi
Diodes Incorporated
Comchip Technology
In Stock: 66
Zener Diode 9.1 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB