BZX84-C3V9,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 734 395
Datasheet
Direct
Comchip Technology
In Stock: 0
Datasheet
Similar
onsemi
Similar
Diotec Semiconductor
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Zener Diode 3.9 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB