BZX84-C30,235 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 4 726
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 5 710
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
onsemi
Zener Diode 30 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB