BZX84-C16,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 64 483
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 595
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 0
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Comchip Technology
Zener Diode 16 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB