BZX84-C13,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 67 490
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 167
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 0
Taiwan Semiconductor Corporation
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
Diodes Incorporated
Comchip Technology
Zener Diode 13 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB