BZX84-A6V2,215 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
onsemi
In Stock: 3 595
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 23
Datasheet
onsemi
In Stock: 5 235
In Stock: 381
Diodes Incorporated
Zener Diode 6.2 V 250 mW ±1% Surface Mount TO-236AB