BZX84-A10,215 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
onsemi
In Stock: 16 320
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 9 828
Datasheet
onsemi
Diodes Incorporated
Zener Diode 10 V 250 mW ±1% Surface Mount TO-236AB